Web Tasarımı

web tasarımı

E-ticaret web tasarım hizmetleri.

 

Hazır Şablonlar

 

Önceden hazırlanmış yüzlerce şablonlardan birini e-ticaret veya kurumsal siteniz için seçebilirsiniz.
E-ticaret web tasarımlarımız Summercart, Magento ve CS-Cart için ek işlem gerektirmeden kullanıma hazır olarak tasarlanmışlardır.
Kurumsal şablonlar CSS-html formatındadır.

Farklı yazılımlar için ihtiyaç duyulduğu taktirde uygulama çalışması yapılabilir.

Hazır şablonların html,css,photoshop ve kullanılan javascript dosyaları paketin içinde mevcuttur. Piyasada var olan tüm e-ticaret yazılımlara uyarlanması mümkündür.
Tüm Şablonlarımız 100% SEO uyumlu olarak tasarlanmıştır ve gerekli tüm optimizasyonlar uygulanmıştır.

 

Özel E-Ticaret Web Tasarımı

 

Size özel ve işletmenizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde temsil edecek e-ticaret siteniz için özel tasarım hazırlanmaktadır. Hazırlanan tasarımlar, tüm kaynak kodları ve kaynak dosyaları ile birlikte teslim edilmektedir. Tüm tasarım çalışmaları 100% SEO uyumlu ve arama motoru optimizasyon gereklilikleri yerine getirelek hazırlanmaktadır.

Kaynak kodlar ve tüm veriler müşterilerimize teslim edilmektedir, böylelikle bize bağımlı kalmakmaksızın istedikleri gibi ilerki zamanlarda değişklikler yaptırabiliyorlar, ancak müşterilerimiz çalışmalarımızdan ve hizmetlerimizden hep memnun kaldıkları için sonraki çalışmalarında da bizi tercih ediyrlar.

 

Neden Biz ?
ÇÜNKÜ TEMEL İLKEMİZ VE GARANTİMİZ, 100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR. Deneymli ve dünya standartlarında çalışan bir ekib hep yanınızda olacaktır.